İzlerken Göz Kapattıran Bir Film

İçinizin ürpereceği gerim gerim gerileceğiniz hatta oturduğunuz yerden ayaklanacağınız dayanamayıp gözlerinizi bile kapadığınız anlara şahit olmak sitemezmisiniz? İşte o filmin adı  Extraction 2020 yapımı Amerikan aksiyon gerilim filmi olamaktadır. Yönetmenliğini Sam Hargrave yapmış ve senaryo Joe Russo tarafından hazırlanmaktadır. Bir uyuşturucu kaçakçısının kaçırılan oğlunu kurtarmak için Bangladeş’e gönderilen bir paralı askerin hikâyesini anlatmaktadır. Film izle 24 Nisan 2020’de Netflix tarafından yayınlanmıştır .

Netflix’de Başlıyor

Silah kaçakçılarının arasında olan kötü bir dünyada sıkışıp kalan hintli çocuğu anlatmakta olan Extraction filmi 2021 senesinde Netflix ekranlarında Chris Hemsworth’un oynadığı aksiyon filmi olmaktadır. Kaçakçıların cirit attığı hatta uyuşturucu babalarının çevresinde dönen bir bölge içerisinde genç yaşlarda olan bir çocuğun başından geçen zor günler konu alınmaktadır. Zengin bir babanın Hint asıllı oğlu kaçırıp dünyanın başka bir ucunda rehin almaktadır.Extraction izle, çocuğunu kurtarmak için  çok başarılı asker olan Tyler Rake’ı kiralayan adamın amacı oğulunu sağ sağlim geri almaktadır. Paralı asker olarak çalışan Tyler’ın hayatta hiç bir amacı kalmayan ve ölümü umursamayan bir yapısı bulunur. Yerli film izle Seneler evvel ailesini kaybetmesiyle tutunacak dalı kalmayanm Tyler Rake sadece paralı görevlere gitmek üzere yola koyulmaktadır.

Bu güzel filmin yönetmenliğini Sam Hargrave yapmaktadı ve oyuncu kadrosunda Chris Hemsworth , Rudhraksh Jaiswal , Randeep Hooda , Golshifteh Farahani , Pankaj Tripathi , Priyanshu Painyuli , David Harbour , Suraj Rikame , Shataf Figar , Chris Jai Alex isimleri yer almaktadır .

Bu Haberi Paylaşın