Evden Eve Nakliye

Evden Eve Nakliye ailesi olarak yıllardır nakliyat sektöründe hizmet veren kurumsal ve profesyonel taşıma işlemi yapan nakliyelerden en önde geliyoruz firma olarak. Firmamız tüm dünyaya 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

Bizler taşıma esnasında en çok dikkat ettiğimiz detay müşteri  memnuniyetidir. Bizler için müşteri memnuniyeti her zaman ufak büyük taşımalarda dahil olmak üzere çok önem taşımaktadır.

Her zaman önemli olan detay temizlik ve hijyen detayıdır bizler bu detayı sonuna kadar yerine getirmekteyiz. Pandemiden dolayı bizler bu detaya çok dikkat etmekteyiz. Sizler güvenle hijyenle taşının diye.

evden eve nakliyat olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana kadar her zaman sorunsuz bir şekilde devam ediyoruz. Kurulurken benimsemiş olduğumuz misyon ve vizyon ile aslında her zaman müşteri memnuniyeti sağlamak için ilerlediğimiz gözlenecek. Asıl hedefimiz bizleri tercih eden müşterilerin her zaman memnun olmasıdır.

Taşıma denilince akla ilk gelen işlem sigortalama sistemi bu sistem şu şekilde ilerlemektedir.  Sizler öncelikle çağrı merkezimizi arayıp ekspertiz hizmeti almak istediğinizi firmamıza bildiriyorsunuz daha sonra ekspertiz günü ve saati ayarlanıyor. Ve ekspertizin gelmesiyle beraber bir çok işlem kesinleşmiş oluyor örneğin fiyatlandırma sistemi daha sonra ambalaj, ekip yoğunluğu , sigortalama  sistemi eşya değerine göre ekspertizimizin belirlediği sigortalama değeri ile taşıma gerçekleştiriliyor.

Bizler taşıma için daha doğrusunu söylemek gerekirse doğru ve kurumsal bir taşınma için ekspertiz hizmetinden yararlanmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Aksi durumda yapılan taşıma sonucu sağlıklı olmayabilir. Bu sebeple güvenilir ve kurumsal taşıma için her zaman İstanbul evden eve nakliyat ailesi olarak hizmet sunacağız.

Evden Eve Nakliye

evden eve nakliye ailesi olarak her zaman profesyonel taşıma hizmeti sunmaktayız her zaman firma sahiplerimizin de belirttiği gibi bizler için en önemli detay müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Evden eve nakliyat firmamızın bir çok alanda hizmet verdiğini biliyor muydunuz?

Bizler taşıma sektör haricinde depolama hizmeti de sunmaktayız depolarımız korunaklı güvenlikli ve 7/24 kamera sistemi ile izlenmektedir.

Müşteri memnuniyeti ve güven sağlıklı taşınma için çok önem arz etmektedir. Müşterinin eşyalarının sigortalı bir şekilde taşınması demek müşterimizin taşıma boyunca gönül rahatlığıyla yeni evine yerleşmesi demektir.

Bizlerde her zaman gönül rahatlığı ve ferahlığı için müşterilerimizin taşımalarını sorunsuz sigortalı ve güvenilir taşıma sağlamaya çalışmaktayız. Firma olarak her zaman elimizden gelenin en iyisini müşterilerimize sunmak bizlerin en büyük sorumluluklarından bir tanesidir.  Sizler rahatla ve güvenle taşının diye tuzcuoğlu evden eve nakliye her zaman haftanın 7 günü 24 saati boyunca sizlere güvenilir taşıma hizmeti sunacaktır. sizler gönül rahatlığıyla taşının diye bizler size en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Yıllarca müşterilerimizin memnuniyeti için çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz hiç şüpheniz olmasın.

Kaynakça: https://www.hnevdenevenakliyat.com/

Bu Haberi Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.