Çaykur Rizespor Ve Beşiktaş Maçı Olaylı Bitti

Çaykur Rizespor evinde Beşiktaş futbol takımını ağırladı. İyi başlayan maçta son anlarda istenmeyen olaylar patlak verdi. Gökhan Gönül’ün maçtan atılmasından sonra Montero’nun futbolcuya karşı yaptığı hareketlerden sonra ortam bir anda karıştı. 

Olaylar Son Anda Patladı

Bir zamanlar Beşiktaş formasını terleten futbolcu Gökhan Gönül’ün 86. dakikada yaptığı faulden dolayı sarı kart görmüştü. İkinci sarı kartı gören deneyimli oyuncu kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Bu durumdan sonra araya giren diğer futbolcularla ortam iyice gerildi. Maçın hakemi gelişen olayları yakından takip etti.

1xbet Türkiye Beşiktaşlı futbolcu Montero’nun da gösterdiği tepki ve hareketlere sessiz kalmayan deneyimli hakem Alper Ulusoy; futbolcuya ikinci sarı kartı gösterdi. Bundan sonra oyundan atılan Montero takımını 10 kişi bıraktı. Son dakikalarda yaşanan gerilim dolu anlar bir bir fotoğraflarla açıklandı. Bu durum yüzünden takımlarını hüsrana uğratan futbolcular peş peşe açıklamalarda bulundu. Beşiktaşlı futbolcu Montero takımından ve taraftardan özür diledi.

Beşiktaş’ta İki Oyuncu Cezalı

1xbet android Çaykur Rizespor maçında yaşanan olaylara dahil olan Montero gelecek hafta kırmızı kartından dolayı forma giyemeyecektir. İkinci sarı karttan dolayı kırmızı kartı gören Montero takımını zor durumda bıraktı. Aynı şekilde Beşiktaşlı futbolcu Vida yaşanan olaylara dahil oldu ve hakem tarafından sarı kart gördü. Sarı kartından dolayı cezalı olan Vida haftaya oynanacak olan maçta forma giyemeyecek. 1xbet Mobil  

Formun Üstü

Formun Altı

Bu Haberi Paylaşın