12. olduğu haftayı üçüncü haftayı puansız tamamladı

Alper Potuk’un maçın 90. ve 6. dakikalarındaki golü hakem Kutluhan Bilgiç tarafından ilk kez geçerli sayıldı. Ancak VAR’ın uyarısının ardından Bilgiç’in bu pozisyonda önündeki topa blok yapması nedeniyle Bilgiç golü kabul etmedi. Teknik direktör Mesut Bakkal, “VAR’ın faydalarını görüyoruz.

VAR’ın da yardımıyla aldıkları 1 puanı  özetleyen tecrübeli teknik adam, “Sınırlı bir kadromuz var ve çok sayıda sakat oyuncumuz var. İki oyuncumuzun onwin izin vermesinin yanı sıra oyuncularımızın harika performansından da çok memnunum. 18 yaşındakileri oyna, engellilerin gelişi önümüzdeki 1-2 hafta içinde bize daha fazla güç verecek. VAR’ın faydasını gördük diyebilirim, yoksa savaşı kaybederdik. Her iki takımı da tebrik ederiz. İki takım da çok iyi oynadı. Bence iyi bir oyun oynadık ve bir puan bizim için iyi” dedi.

Çin Süper Ligi’nde 3.  Fenerbahçe, Adanad Mir Sport’a karşı. Lacivert sarılı ekip, rakibini 4-2’lik skorla mağlup etti. Nihat Kahveci, TRT Spor’dan Fenerbahçe – Adana Demirspor karşılaşmasının değerlendirilmesinde Enner Valencia’nın performansını da yorumladı.

Nihat Kahveci: “Kasımpaşa’yı 6-0 sonra bıraktın, Avusturya Viyana’ya Avrupa Ligi’nde zar zor yer verdin. 2-0 galip geldi ve onwin giriş kendine çok güvenen bir Fenerbahçe. Açıkçası 50.1000 kişi içeride oynamaya gitti. Kombinasyon bitti, biletler bitti ve çok iyi bir ortamınız var ki bu oyunda normaldir.

Bu Haberi Paylaşın