10 Eylül’de Ubisoft Forward etkinliği sırasında ortaya çıkacak

Ancak bir süredir ortalıkta dolaşan sızıntılar, oyunun Basim of Valhalla’ya odaklanacağını iddia ediyor.

Çok uzun zaman önce, sızıntılar, Bağdat odaklı  projenin Valhalla için bir genişleme olarak geliştirildiğini ortaya çıkardı. Ancak Ubisoft bu kararından betpipo geri döndü ve oyun bağımsız bir yapım haline geldi. Assassin’s Creed Mirage; diğer oyunlara göre daha küçük bir harita ve daha fazla mahremiyet içerecek.

Phantom’un 2007’de çıkış yapan orijinal Assassin’s Creed’den esinlendiği söyleniyor. Assassin’s Creed Mirage’ın haritasının birden fazla şehre indirgendiği söyleniyor. Her şehrin detaylı bir şekilde büyüdüğünü ve parkurun oyunda yine büyük bir rol oynayacağını yeni fark ettim. İlginç bir şekilde Ubisoft, seviye sistemini ve cinsiyet ve diyalog gibi rol yapma seçeneklerini de kaldıracak. Eagle Vision ve Double Aerial Assassination da geri dönecek. Oyun, yeni animasyonlarla Valhalla’dan farklı olacak.

Ubisoft, Japonya’da geçecek Assassin’s Creed 1 Remake ve Assassin’s Creed Infinite üzerinde de çalışıyor olabilir. Yeniden çevrimin Assassin’s Creed betpipo giriş Phantom’dan birkaç ay sonra çıkması planlansa da, Infinite hakkında herhangi bir detay yok.

Spor Toto Süperliga’nın 5. hafta açılış maçında Les Bleus de Bordeaux, Ümraniyespor ile deplasmanda karşılaştı. Trabzonspor, Trezeguet’in golüyle 1-0 kazandı ve saat 03.40’ta Türk Hava Yolları (THY) özel uçağıyla Trabzonspor’a geldi.

1 Eylül’de Trabzonspor, Maxi Gomez’i İspanya’nın Valencia kentinden İstanbul’a transfer edecek.

Bu Haberi Paylaşın